Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [20.04.2019, 18:09:40]

Anna Partyk w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie

Anna Partyk w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie

fot. Organizator

Już 28 maja o 17.00 we wtorek w MBP w Dziwnowie będziemy gościć kolejną autorkę Annę Partyk – Judge.

Nazywam się Anna Partyka – Judge, należę do klubu literackiego „Na Wyspie” w Świnoujściu, oraz grupy literackiej „Verte” w Białymstoku.

Grupa Verte składa się z osób zajmujących się różnymi formami i gatunkami prozy. Natomiast klub „Na Wyspie” skupia osoby z zamiłowaniem piszące poezję.
Wraz z klubem „Na Wyspie”, wydaliśmy wiele almanachów poetyckich, w których znalazły się także moje wiersze. Ostatni z nich, zatytułowany „Wyspiarskie klimaty” ukazał się w ubiegłym roku.
Przedstawiam Państwu ostatnio wydaną w Wydawnictwie Replika książkę „Na krawędzi uczuć”, obyczaj, ( premiera 26 lutego 2019 r. )
„Każda z bohaterek ma własny bagaż doświadczeń, własne spojrzenie na życie i własną decyzję do podjęcia. Mimo jesiennej pory wszystkie w tym samym czasie trafiają do nadmorskiego kurortu. Czego poszukują?
Edyta, mimo mierzenia się z własnymi trudnościami, spróbuje wykorzystać swą wiedzę i doświadczenie psychologa, aby pomóc nowym przyjaciółkom odzyskać wewnętrzną równowagę. Czy jednocześnie uda jej się znaleźć własne szczęście?”.
ikamien.pl
« powrót